Tekinel Boya Endüstrisi Sarf Malzemeleri

Selçuk İLİ

Genel Müdür

Telefon: 444 9 259 Email: selcukili@tekinel.net

Cihat İLİ

Genel Müdür Yardımcısı

Telefon: 444 9 259 Email: cihat@tekinel.net

Cafer Serdar TEKİN

Satış ve Pazarlama Müdürü

Telefon: 0530 880 3635 Email: serdar@tekinel.net

Yusuf İLİ

Pazarlama ve Finans

Telefon: 0531 231 2824 Email: yusuf@tekinel.net

Aytekin ŞENCAN

Sevkiyat Sorumlusu

Telefon: 0534 641 6227 Email: aytekin@tekinel.net

Zafer ERBAY

Muhasebe Sorumlusu

Telefon: 444 9 259 Email: muhasebe@tekinel.net

Hızır HAYAT

Bursa Şube Sorumlusu

Telefon: 0530 442 8399 Email: hhayat@tekinel.net

Murat TEKİN

Satış Temsilcisi

Telefon: 0554 582 4127 Email: murat@tekinel.net

Tarık TABUZ

Satış Temsilcisi

Telefon: 0544 621 0180 Email: ttabuz@tekinel.net

Vedat POLAT

Satış Temsilcisi

Telefon: 0534 012 8007 Email: vedat@tekinel.net

Murat AK

Satış Temsilcisi

Telefon: 0534 012 8003 Email: muratak@tekinel.net

Mehmet KOŞAR

Satış Temsilcisi

Telefon: 0534 012 8002 Email: mehmet@tekinel.net

Şahin BOZBEYLİ

Satış Temsilcisi

Telefon: 0544 582 4126 Email: sbozbeyli@tekinel.net

Birol KOÇYİĞİT

Satış Temsilcisi

Telefon: 0554 582 4126 Email: birol@tekinel.net

Mikail HABERCİ

Satış Temsilcisi

Telefon: 0534 012 8004 Email: mikail@tekinel.net